Stubai Kupası 2022

STUBAI CUP 2022: ÇEVRİMİÇİ ÖN KAYIT YAPIN
9 MART 2022 ÇARŞAMBA
Stubai Cup 2022

The Stubai Cup is back for 2022 for a four-day testival in the heart of the Austrian Alps – pilots who want to attend need to pre-register online

The post Stubai Cup 2022: Pre-register online appeared first on Cross Country Magazine – In the Core since 1988.

Son Stubai Kupası Mart 2020’de yapıldı.
Stubai Cup, 2022’de bu hafta sonu (11-13 Mart 2022) Avusturya Alpleri’nin kalbinde dört günlük bir testle geri dönecek. Covid nedeniyle son iki yıldır iptal edilen festivaller, bu yıl yeniden yapılanmacıları ve yüzlerce üreticiyi ağırlıyor.

Hafta sonu Cuma günü başlayacak ve kayıtlı pilotların hafta sonu boyunca kolay erişilebilir iki yerden planör ve ekipmanı test etmelerine izin verecek.

Schlick 2000’deki (1.200m rakım farkı) ve Neustift’teki (800m) Elfer’deki kalkışlar, iniş ve kalkış arasında hızlı bir dönüş sağladı. Elfer teleferiği fuar alanlarına ve üreticilere sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir ve Schlick 2000’e ücretsiz servis otobüsü bulunmaktadır.

Katılmayı planlayan pilotlar için çevrimiçi ön kayıt önerilir. Bu, sahadaki çalışmaları hızlandıracaktır. Organizatör, “Gelmezseniz ve zaten kaydınız varsa, kaydınız sona erecek ve herhangi bir ücretiniz olmayacak” dedi.

Uçan planörleri test etmek isteyen pilotlar, bir, iki veya üç günlük bir defaya mahsus ücret ödeyebilir ve teleferik, servis otobüsü ve bazı akşam eğlencelerinden yararlanabilirler. Bu yıl Paul Guschlbauer, Cuma akşamı bir toplantıda Red Bull X-Alps hakkında konuşacak.

Uçan planörleri test etmek için pilotların kayıtlı olması gerekir. 30. Stubai Cup’a 30 üreticinin katılması bekleniyor.

Ön kayıt yapın.

Scroll to Top